Innowacyjny klimatyzator ANDE JUPITER + UV: Idealne rozwiązanie na chłodne dni

W dzisiejszych czasach inteligentne i wszechstronne rozwiązania stają się kluczowym elementem podczas wyboru klimatyzacji. Model ANDE JUPITER + UV wyróżnia się nie tylko funkcją chłodzenia, ale także oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań, sprawiając, że jest idealnym towarzyszem nawet podczas najzimniejszych dni.

Funkcja grzania na niskie temperatury:

Jedną z kluczowych cech tego klimatyzatora jest zastosowanie grzałki tacy ociekowej, umożliwiającej stabilną pracę nawet w skrajnie niskich temperaturach. Dzięki temu, ANDE JUPITER + UV może efektywnie ogrzewać pomieszczenia nawet przy silnych mrozach, sięgających aż do -20°C.

Lampa UV-C i Jonizator dla czystego powietrza

W celu zapewnienia czystego i zdrowego powietrza, model ten został wyposażony w 2 lampy UV-C. Ich działanie charakteryzuje się wysoką skutecznością w hamowaniu rozwoju bakterii, wirusów i grzybów. Co ważne, lampa ta skutecznie eliminuje blisko 98,8% różnego rodzaju drobnoustrojów. Wbudowany jonizator usuwa nieprzyjemne zapachy i szkodliwe substancje, zapewniając komfort użytkownikom.

Atrakcyjna cena i 5 lat gwarancji:

ANDE, oferuje nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale także atrakcyjne ceny. Nasze klimatyzatory posiadają klasę energetyczną A++, co oznacza efektywność i oszczędność energii. Ponadto, przykładamy dużą wagę do jakości produktów, co potwierdza udzielona 5-letnia gwarancja bez dodatkowych wyłączeń. 

Funkcja WIFI 2.0:

Funkcja WIFI 2.0 umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca, co zapewnia wygodę użytkownikom.

Kompaktowe wymiary i matowe wykończenie

Dzięki niewielkim rozmiarom, a także matowemu wykończeniu, klimatyzator Jupiter + UV pasuje do wnętrz, zarówno małych jak i dużych oraz do różnych wystrojów, co świadczy o jego uniwersalności.

Sprawdź teraz model Jupiter + UV: