Specjaliści
w branży GSM i IT.

Specjalizując się w branżach nie jesteśmy rozproszeni na inne tematy. Mamy lepsze relacje i tworzymy lepszy biznes.

Poznaj
naszą ofertę.

Nasza oferta z każdym miesiącem jest szersza aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Obserwujemy otoczenie i dostosowujemy ją do zmieniającego się otoczenia.

Zespół
profesjonalistów

Jesteśmy specjalistami z profesjonalnym podejściem do stawianych wyzwań. Zatrudniamy najlepszych aby skutecznie realizować stawiane przed nami cele.

Poznaj naszą historię

O firmie

Novaphone to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora GSM i IT. Tworzą ją ludzie z pasją, którzy podchodzą z wielkim zaangażowaniem to swoich zadań i posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte w branży na kluczowych stanowiskach w największych polskich firmach. Ich wiedza, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta przyczyniają się do szybkiego rozwoju firmy. Wszystko zaczęło się jak w amerykańskim śnie, 3 osoby, każda posiadająca najwyższe kwalifikacje w swojej branży postanawiają założyć firmę. Ich wizja jest mocna i cel sprecyzowany. Wynajmują jeden pokój 20 mkw i w krótkim czasie opracowują strategię i konsekwentnie dążą do jej realizacji.  Czytaj więcej

Czy wiesz że

Jesteśmy czołową firmą dostarczającą....

… nie tylko sprzęt GSM/ IT ale również, a może przede wszystkim wartości. Poszukujemy oferty która będzie dopasowana do każdego z naszych partnerów. Budujemy długoterminowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Mocne strony
Novaphone

Dla nas ważne są sprawdzone wartości, nie wyidealizowana teoretyczna rzeczywistość.

  • Wielolotnie doświadczenie kadry zarządzającej.
  • Pełen profesjonalizm w działaniach.
  • Zaufana i wykształcona kadra pracownicza.
  • Szerokie i wypracowane kontakty i relacje.

Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.

Jeff BezosCEO i założyciel Amazona